Головна
             
 

В нашому асортименті пульти Liftmaster, Nice, Faac, Came, Roger, Gant, Doorhan, Bft, Sommer, Marantec, Hormann, An-Motors. Ми пропонуемо самий широкий вибір пультів для систем автоматизації проїздів. Оригінальний товар та упаковка. Гарантія.

Для зручності ми створили короткий каталог з асортиментом пультів різних виробників. Теперь Ви можете візуально підібрати необхідний пульт для ваших воріт, шлагбаума чи автоматики.

             
   
             
   
             
   
             
   
             
   
             
   
   
 

Програмування пультів здійснюеться, як правило:


- від мастер- пульт (пульт, що е в наявності);
- від мастер- пульт, але тільки в зоні дії приймача (т.е. на відстані 1-2-х метрів від блоку керування автоматики);
- безпосередньо від приймача, у блоці керування автоматики.
Вияснити яким способом програмуеться Ваш пульт, можна тільки знаючи модель та марку пульта.

Пульти одного виробника (наприклад: NICE (FLO2R-S), не можна замінити пультами іншого виробника (наприклад пультом CAME (TOP 432 EV). Чому? Пульт працюе з приймачем, встановленним у шлагбаумі чи автоматиці для воріт на певній частоті. В нашому випадку 433,92 Mhz. Кодування сигналу в системах вищевказаних виробників різне. Пульти не будуть працювати та не пропишуться, тому вибирайте пульт правильно.

 

Потрібного мені пульта я не знайшов в списку, що мені робити?


Часто покупець не знаходить пульт, так як е власником рідкої автоматики для воріт, що була завезена в одному екземплярі з Европи чи Америки контрабандою. Відповідно, на таку автоматику знайти пульт буде нелегко. Тільки в одній Італії декілька сот фірм, які виготовляють автоматику для воріт. Плюс до всього у всіх виробників і пульти різні. Не викидувать же робочу автоматику для воріт із-за відсутності пультів?

Але це не проблема. Для вирішення подібного роду питань існують зовнішні приймачі. Простіше всього купити пульт для воріт, який сподобався, і до нього - відповідний зовнішній приймач для воріт.

У кажної автоматики для воріт чи шлагбаума в блоці керування е контакти, розраховані на підключення зовнішнього приймача.

Підключаем до блоку керування приймач, записуем пульт та насолоджуемось життям дальше.

   
ЗАПИТ НА РОЗРАХУНОК ВОРІТ
 
Корисні лінки:
MyCounter - Ваш счётчик (посетителей и хитов сегодня) Курси валют Будівництво та продаж квартир ТзОВ Самбірська ГРОД м.Самбір