Головна
 
   
 

Гаражні ворота «Алютех» забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім'ї. Ворота відповідають директивам Европейського союзу в області безпеки продукції, що підтвержено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяе наносити на гаражні ворота «Алютех» маркування СЕ.

Компанія «Алютех» пропонуе два типа гаражних воріт, що відрізняються один від одного системою балансування полотна.

  Гаражні секційні ворота серії Classic
 
  Максимальний розмір воріт даної серії складае 6000 x 3085 мм. Компенсація ваги полотна здійснюеться за допомогою торсіоних пружин, розміщених над полотном воріт.
   
   
   
  1. В воротах «Алютех» використовуеться з'еднувальна муфта, що регулюеться, яка дозволяе при монтажу воріт провернути дві частини вала відносно один одного. Це дозволяе забезпечити рівномірне натягання тросів.
  2. В стандартний комплект гаражних воріт входить спеціальний пристрій - храпова муфта, яка встановлюеться на кожну торсіонну пружину. У випадку поломки пружини цей пристрій блокуе вал и не дае полотну воріт впасти.
  3. Товщина сендвіч-панелей – 45 мм. Петлі з нержавіючої сталі володіють високими антикорозійними властивостями. Петля мае форму «гнутий лист», завдяки чому забезпечуе надійне з'еднання панелей воріт.
  4. В конструкції воріт використовуються роликові кронштейни. Кронштейны дозволяють регулювати степінь примикання сендвіч-панелей до проему, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-і звукоізоляцію воріт.
  5. По всьому периметру ворота укомплектовані резиновими ущільнювачами на основе полімерного каучука, які перекривають стики та забезпечують надійну герметизацію проему.
   
  Гаражні секційні ворота серії Standart
   
   
   
  1. Система «пружина в пружині» придае додаткову безпеку воротам. Ця система забезпечуе захист від відскоку (викид пружини з направляючої) при поломці одніеї з пружин. Унікальний способ кріплення пружин захищений патентом.
  2. В конструкції воріт використовуються роликові кронштейни. Кронштейны дозволяють регулювати степінь примикання сендвіч-панелей до проему, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-і звукоізоляцію воріт.
  3. Зручна система регулювання натяжки пружин. Усилити або послабити натяжку пружин можна безпосередньо при монтажі або в ході експлуатації воріт.
  4. По всьому периметру ворота укомплектовані резиновими ущільнювачами на основе полімерного каучука, які перекривають стики та забезпечують надійну герметизацію проему.
   
  Типи панелей гаражних воріт «Алютех»
   
  Секційні ворота «Алютех» ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджа в класичному виконанні.
   
   
  RAL 9016 S-гофр RAL 9016 M-гофр RAL 9016 L-гофр RAL 9016 Мікрохвиля RAL 9016 Фільонка  
   
  Ворота з сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), володіють всіма перевагами стальних воріт та придають котеджу елемент престижу та індивідуальності.
   
   
  Золотий дуб Темний дуб Вишня      
   
  Можливість покраски воріт «Алютех» в любой колір, що відповідае кольоровій палітрі RAL, дозволяе добитись того, що ворота ідеально по кольору підходять вікнам, криші та фасаду будови.
 
   
   
   
ЗАПИТ НА РОЗРАХУНОК ВОРІТ
 
Корисні лінки:
MyCounter - Ваш счётчик (посетителей и хитов сегодня) Курси валют Будівництво та продаж квартир ТзОВ Самбірська ГРОД м.Самбір