Головна
 
   
 

Компанія «Алютех» порадувала новою розробкою - гаражні ворота серії TREND.

Особливо нові ворота актуальні для умов економічної кризи, коли головною перевагою при купівлі воріт - являеться ціна. Це ворота економного класу, при тому якість залишаеться европейською. Гаражні ворота TREND та їх комплектуючі виготовляються на високотехнологічному заводі, що знаходиться у Мінську (Білорусія). Товщина панелі - 40мм, що являеться стандартом для країн Европи. Розумна вартість в поеднанні з раціональними конструктивними рішеннями роблять ці ворота популярними та дозволяють задовільнити побажання кліентів.
   
  Гаражні секційні ворота серії TREND
 
  Чим ж вони відрізняються від класичної серії?
   
  1. Ворота відносяться до лінійки бюджетних воріт і складають достойну фінансову конкуренцію серед аналогів, що існують на ринку («Дорхан», «Гант» і т.д.).
  2. Ворота відрізняються високою якістю комплектуючих, тому вони набагато якісніші за інших.
  3. Ворота Trend існують не тільки в гаражній серії, а також і в промисловій, з калиткою та вікнами.
  4. Розумна вартість в поеднанні з раціональними конструктивними рішеннями роблять ці ворота популярними та дозволяють задовільнити побажання кліентів. Ціна на дану серію воріт завжди нижча, від інших европейських виробників.
   
   
   
   
  1. Пружинний механізм компенсуе масу полотна воріт, завдяки чому, навіть важкі ворота легко відкриваються та закриваються вручну. Ресурс пружин 25 000 циклів подйомів-опускань. Це відповідае 17 рокам служби при відкриванні по чотири рази в день.
  2. Регулюючи роликові кронштейни дозволяе добитись щільного примикання полотна воріт до ущільнювача. Це захищае від сквозняків та зберігае тепло в приміщенні.
  3. Кутові стійки та ущільнювач воріт Trend дозволяе перекрити проем великого розміру (виконаний з відхиленнями) на 50 мм з кожної сторони.
  4. В роликах використовуються шарикові підшипники закритого типу, що захищені від пилюки та вологи. Такі підшипники не потребують заміни змазки та забезпечують високу надійність та довговічність ходового механізму воріт.
  5. Товщина сендвіч-панелей – 40 мм., що являеться стандартом для країн Европи.
  6. Захист від корозії. При осадках біля основи воріт може накопичуватись вода. Пластикова основа кутових стійок зводить до мінімуму можливість появи корозії в умовах високої вологості, тим самим забезпечуючи привабливий зовнішній вид воріт на протязі довгого періоду часу.
   
   
  Типи панелей гаражних воріт TREND
   
  Секціні ворота TREND ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджа в класичному виконанні.
   
   
  RAL 9016 S-гофр RAL 9016 M-гофр RAL 9016 L-гофр RAL 9016 Мікрохвиля RAL 9016 Фільонка  
   
  Ворота з сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), володіють всіма перевагами стальних воріт та придають котеджу елемент престижу та індивідуальності.
   
   
  Золотий дуб Темний дуб Вишня      
   
  Можливість покраски воріт «Алютех» в любой колір, що відповідае кольоровій палітрі RAL, дозволяе добитись того, що ворота ідеально по кольору підходять вікнам, криші та фасаду будови.
 
   
   
   
ЗАПИТ НА РОЗРАХУНОК ВОРІТ
 
Корисні лінки:
MyCounter - Ваш счётчик (посетителей и хитов сегодня) Курси валют Будівництво та продаж квартир ТзОВ Самбірська ГРОД м.Самбір