Головна
 
   
  Секційні ворота Wisniowski - найбільш практичне рішення для Вашого гаражу.
Це теплі ворота, призначені безпосередньо для встановлення в гаражах, що обігріваються. Коефіціент теплопровідності Uk = 1,07 [Вт/м2xK]. Наші гаражні ворота можно з впевненністю назвати теплими воротами. Їх коефіціент теплопровідності U подібний з коефіціентом багатокамерних вікон, що встановлюються в енергозберігаючому будівництві. Досягнення таких показників стало можливим завдяки використанню в воротах сендвіч-панелей, заповнених пінополіуретаном. Ворота також оснащуються системою ущільнювачів.
   
  Гаражні секційні ворота UniPro
 
   
  RAL 9016 Woodgrain RAL 8014 Woodgrain Золотий дуб Woodgrain Горіх Woodgrain ТАнтрацит Sandgrain  
   
  RAL 9016 Silkline RAL 8014 Silkline Золотий дуб Silkline Горіх Silkline Махагон Silkline  
   
  RAL 9016 Woodgrain RAL 8014 Woodgrain Золотий дуб Woodgrain Горіх Woodgrain Махагон Woodgrain  
   
  RAL 9016 Woodgrain RAL 8014 Woodgrain Золотий дуб Silkline RAL 9016 Woodgrain RAL 9016 Woodgrain  
   
  Виходячи з потреб та ідей окремих кліентів, які очікують естетичного та оригінального зовнішнього вигляду воріт, Wisniowski пропонуе широку гамму кольорів, серед яких кожний зможе вибрати саме той колір воріт, який найкраще підійде до вхідних дверей, фасаду та зовнішніх елементів будинку.
 
   
  Технічні параметри гаражних секційних воріт:
   
   
   
   
  1. Полотно воріт виготовлене з стальних сендвіч-панелей, заповнених пінополіуретаном. Товщина сендвіч-панелей – 40 мм. Конструкція виготовлена з оцинкованих стальних елементів. Система сендвіч-панелей виключае можливість защемлення пальців між панелями.
  2. Полотно воріт переміщаеться по вертикальним направляючим та горизонтальним направляючим, що розташовані під потолком.
  3. У випадку перешкоди в проемі воріт, датчик зупинить хід воріт та відкрие їх.
  4. Ущільнення воріт по всьому периметру. Ущільнувач нижньої панелі, щільно прилягая до поверхні, тим самим компенсуючи нерівності підлоги.
  5. Інтегрована система захисту у випадку розриву пружини забезпечить максимальну безпеку та унеможливить падіння полотна воріт.
             
   
   
ЗАПИТ НА РОЗРАХУНОК ВОРІТ
 
Корисні лінки:
MyCounter - Ваш счётчик (посетителей и хитов сегодня) Курси валют Будівництво та продаж квартир ТзОВ Самбірська ГРОД м.Самбір